divéZvery

KKR - Milujem

Lyrik H a Rentip predstavujú singel Milujem z pripravovaného LP, ktoré výjde na jeseň na labely DiveZvery, občianskeho združenia Diverzita, ako nový hudobný projekt KKR.

Rentip a Lyrik H si minulé leto vyskúšali spoluprácu na šuflíkovom tracku od Rentipa a recyklovaných rýmoch Lyrika. Výsledok sa im zapáčil natoľko, že sa rozhodli spolu spraviť regulérny album s originálnou hudbou a novými témami. Vznikol názov nového hudobného projektu KKR.

KKR je svieža ingrediencia v guláši slovenskej populárnej hudby, na pomedzi industriálnej elektroniky a metafyzického, angažovaného rapu. Poslucháčov si nájde medzi tými, ktorí skúmajú realitu z nevšedných uhlov a tých, ktorí ocenia hip-hopový beat na ktorý čakáme od pádu berlínskeho múru.

“Táto spolupráca ma nesmierne bavila. Album sme nahrali v rekordnom čase. Výzerá to na The beginning of a beautiful friendship,” hovorí Lyrik

“Je to moja prvá práca pre hip-hopový hudobný projekt, doteraz som sa plavil vo vodách noizu a industriálu. Dúfam, že to bude na skladbách KKR počuť”, dodáva Rentip.

Videoklip ku singlu Milujem režíroval Braňo Vincze v klube Fuga o postprocess sa postaral vizuálny guru Zden.

Tu si môžete skladbu kúpiť:

Bandcamp

Rentipove LP Daily Routines and Lyrikove 2 x LP JA kúpite v ArtAttack.

.(JavaScript must be enabled to view this email address)

Facebook

hore