Vydavateľstvo

Splácame resty, kompletizujeme koncept.

Na jar roku 2019 sme zamýšľali vydať Lyrikov solo album na USB kľúči, ktorý bude spôsobne umiestnený v knižke, ktorá bude obsahovať texty skladieb z albumu, Lyrikov pokec k jednotlivým skladbám a autorské fotografie Mira Nôtu.

To sa žial nepodarilo.

Teda, album na USB kľúči vyšiel, ale kniha sa žial nezmaterializovala.

Úplne v rozpore so všetkými marketingovými pravidlami, kniha vyšla až vo februári 2021. Grafické práce vybavil fenomenálny Roman Juhás z Midfield štúdia.

Knihu s USB si môžete objednať u nás na .(JavaScript must be enabled to view this email address) za príjemných 22 eur vrátane dopravy vrámci SR a ČR alebo cez Artforum.

Kniha obsahuje kompletné texty pesničiek z albumu po slovensky a prebásnené Samom Marecom do angličtiny. Ku každému treku ďalej Lyrik ponúka jeho vhľad a ako trek zapadá do konceptu albumu.

Na USBčku nájdete kompletný album a 6 fajných remixov.

​Ako bonus k tejto edícii sme pripravili aj limitovanú sériu 30 kníh, ktoré budú naviac obsahovať aj jedinečné, originálne polaroidové snímky Mira Nôtu.

Túto limitku je možné objednať iba u nás na .(JavaScript must be enabled to view this email address) za 30 eur vrátane dopravy vrámci SR a ČR.

Píš het.

Míňajú sa jak teplé rošky.

.(JavaScript must be enabled to view this email address)

Facebook

hore